Prekių grąžinimas ir keitimas

Grąžinti įsigytą prekę ar pakeisti į kitą galite per 14 kalendorinių dienų, nuo prekių pristatymo dienos.

 1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nesulaužyta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos, gamintojo pakuotės.
 2. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, adresu: „Salvador“ Naujosios Rėvos g. 8, Naujosios Rėvos km., Zujūnų sen., Vilniaus raj. LT-14206
 3. Prie grąžinamos prekės pirkėjas turi pridėti raštą, kuriame būtų nurodytas užsakymo numeris bei informacija ar prekę norima keisti, ar grąžinti.
 4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei  grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą.
 5. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
 6. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
 7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.
 8. Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Pinigai grąžinami tik į tą sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

Keitimas

Prekę galima pakeisti – Lietuvoje per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.

 1. Keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista pakuotė ir kt.).
 2. Pirkėjas keičiamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, adresu: „Salvador“ Naujosios Rėvos g. 8, Naujosios Rėvos km., Zujūnų sen., Vilniaus raj. LT-14206. Su keitimu susijusios pašto išlaidos apmokamos paties Pirkėjo.
 3. Prie keičiamos prekės pirkėjas turi pridėti raštą, kuriame būtų nurodytas užsakymo numeris bei informacija į kokią prekę norima keisti.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“

Iškilus klausimams kreiptis: info@raktines.lt arba telefonu +37068689262